Esireket Wozniacki langes Peterburis üllatuslikult konkurentsist

(4)
Caroline Wozniacki
Caroline WozniackiAFP

Maailma esireket ja värske Australian Openi tšempion Caroline Wozniacki langes Peterburi tenniseturniiril välja juba veerandfinaalis, jäädes alla venelannale Daria Kasatkinale 6:7 (2), 3:6.

Wozniacki pääses avasetis 3:1 juhtima, kuid näitas seejärel väsimuse märke ja lasi kahel korral oma pallingugeimi murda. Kasatkina jättis 6:5 eduseisus oma servil settpalli kasutamata, tehes topeltvea, kuid võitis kaotatud geimi järel kiire lõppmängu kindlalt 7:2. Teine sett kuulus venelannale juba 6:3.

"Kuna ta (Wozniacki) võitis äsja Australian Openi ja mina ta alistasin, mängisid seega päris hästi. Üritasin igaks pallivahetuseks hästi keskenduda ja tundus, et see õnnestus," sõnas 20-aastane Kasatkina magusa võidu järel.

Poolfinaalis ootab maailma 23. reketit Kristina Mladenovic, kes alistas Katerina Siniakova 6:3, 6:4.