Mayer võitis selle maratonmängu 7:6 (4), 7:6 (5), 5:7, 5:7, 15:13 ning viigistas Argentina ja Brasiilia kohtumise üldseisu 2:2-le.

Mäng kestis 20 minutit kauem kui senine 1982. aastast püsinud Davis Cupi rekordmäng John McEnroe ja Mats Wilanderi vahel.

Davis Cupi kõigi aegade kõige pikem matš on peetud paarismängus, mis toimus 2013. aastal tšehhide Tomas Berdych-Lukas Rosoli ja šveitslaste Marco Chiudinelli-Stan Wawrinka vahel. Tšehhid võitsid selle mängu 7 tunni ja ühe minutiga, nende võidunumbrid olid  6:4, 5:7, 6:4, 6:7 (3), 24:22.

Täna teenis Argentina meeskond pääsu Davis Cupi veerandfinaali, kui Federico Delbonis alistas Thomaz Bellucci 6:3, 3:6, 6:2, 7:5 ja tagas argentiinlastele Brasiilia vastu 3:2 võidu.