Mäng ei alanud eestlase jaoks hästi ja peagi leidis eestlane ennast 0:4 kaotusseisust. Kuuendas geimis küll Zopp vähendas kaotusseisu, kuid sett läks siiski 6:3 Itole, vahendab tennis.ee.

Teist setti alustas Zopp paremini. Esimeses geimis jäid küll murdepallid kasutamata, aga pärast ideaalset servigeimi õnnestus kolmandas geimis Ito servigeim kätte saada. Paraku järgmises geimis oma pallingut hoida ei suutnud ja jaapanlane viigistas. Ito mängis pisut kindlamalt ja tal oli ka rohkem õnne. Kui kümnendas geimis matšpallil servitõrje võrgutripsust Zoppi poolele kukkus, kustusid eestlase viimased lootused.

Esimeses ringis alistas Zopp möödunud nädalal Zhuhai Challengeri turniiril võidutsenud Alex Bolti 2:6, 7:5, 6:4 ja teises ringis hiinlase Zhe Li (ATP 327.) samuti kolmesetilises kohtumises 7:5, 0:6, 7:5. Veerandfinaali jõudmisega teenis Zopp 15 ATP punkti.