Zopp lõi 7 ässa ja tegi 2 topeltviga. Ta murdis vastase pallingu viiel korral, kuid ka ise loovutas kaks servigeimi. Oma pallingul teenis Zopp 65%, vastane 49% punktidest.Zopp domineeris kohtumist, kuid ainus ärev hetk oli teise seti algus, kus ta esimeses geimis oma pallingu kaotas. Veerandfinaalis kohtub Zopp rootslase Patrik Rosenholmiga (396.), vahendab Tennise Liit.

Vladimir Ivanov kaotas aga šveitslasele Adrien Bosselile (393.) 0:6, 7:5, 2:6. Ivanov kaotas algatuseks seitse geimi järjest, kuid murdis teises setis seisul 1:1 vastase pallingu. Bossel võttis küll ühe servigeimi tagasi, aga seisul 5:5 murdis Ivanov uuesti ja otsustavalt. Kolmas sett aga lõppes nii, nagu mäng oli alanud – seisult 2:2 kaotas Ivanov neli geimi järjest. Eelmisel turniiril Falunis oli Zopp Bosselit võitnud 6:2, 6:2.