Moraingiga oli Zopp varasemalt kohtunud kolmel korral ja kaks korda võitnud. Viimase kohtumise maikuus Saksamaal võitis aga 25aastane sakslane 6:4, 7:6(5).

Esimene sett möödus väga tasavägiselt, mõlemad murdsid korra vastase servigeimi ja mäng kulges kiiresse lõppmängu. Seal oli sakslasel kasutada koguni 4 setpalli, kuid Zopp suutis mängu tasakaalustada ja enda kasuks kallutada, kiire lõppmäng 8-6 turniiril teist asetust omavale eestlasele.

Teises setis murdis Zopp kaks korda sakslase geimiservi, kuid Moraing murdis ühe tagasi. Seisuga 6:4 pääses Zopp edasi teise ringi. Mäng kestis üks tund ja 26 minutit. Zopp lõi kuus serviässa ja ei teinud ühtegi topeltviga, Moraingil kogunes 10 ässa, aga ka 11 topeltviga.

Järgmises ringis kohtub Zopp hispaanlase Adrian Menendez-Maceirase (ATP 149.) ja sakslase Oscar Otte (ATP 209.) kohtumise võitjaga.