Ivanov pidas eile kolmetunnise lahingu poolfinaalis Jurabek Karimoviga ja sellele otsa paarismängu finaali, milles tuli tunnistada vastaste paremust. Seevastu 22-aastane Fayziev sai finaali loobumisvõiduga ja ei mänginud ka paarismängu.

Ivanov alustas väga hoogsalt, murdis vastase kaks servigeimi ja läks 3:0 juhtima. Siis mäng tasakaalustus ja Fayzievil õnnestus seis viigistada. Seti teine pool oli väga pingeline ja sellest väljus võitjana Ivanov. Esimeses setis oli Ivanovil kasutada 11 murdepalli, millest ta realiseeris kolm (Fayziev 8-st 2).

Teises setis suutis Fayziev kuuendas geimis Ivanovi pallingu murda ja sellest piisas, et sett 6:3 võita. Otsustavat setti alustas servidega Ivanov ja esimene geim kestis 14 minutit, edu-sees-edu-väljas pallivahetusest väljus võitjana Ivanov. Siis aga läks Fayziev hoogu, murdis kaks servigeimi, läks 5:1 juhtima ja võitis mängu.