Ivanovi esimese ringi vastaseks oli 21aastane Nikola Milojevic (ATP 209) Serbiast. Varem olid mehed kohtunud kaks aastat tagasi Kasahstanis ja siis võitis Milojevic 7:5, 7:6(1).

Tänane mäng algas tasavägiselt. Esimeses setis õnnestus mõlemal vastase üks servigeim murda. Seisul 5:5 võitles Ivanov välja veel ühe murdepalli, kuid kahjuks ei suutnud seda realiseerida. Kiires lõppmängus oli kindlam Milojevic ja võitis esimese seti 7:6(2). Serblane lõi esimeses setis üheksa serviässa.

Serblase mängukindlus jätkus teises setis, ta alustas kohe Ivanovi pallingu murdmisega. Ka järgmistes geimides oli Ivanov hädas oma servi hoidmisega. Kui kolmandas õnnestus tal kaks murdepalli kaitsta, siis viiendas ja seitsmendas geimis paraku mitte ning Milojevic võitis kindlalt 6:1.

Teises ringis läheb Milojevic vastamisi 18-aastase korealase Yunseong Chungiga (ATP 670), kes pääses turniirile kvalifikatsioonist. Turniiri kõrgeima asetusega on jaapanlane Yoshihito Nishioka (ATP 101).