Esimeses ringis alistas Ivanov 24-aastase ukrainlase Vadim Ursu (ATP 732.), loovutamata vastasele ainsatki geimi 6:0, 6:0. Teise ringi kohtumises alistas ta oma paarismängupartneri valgevenelase Dzmitri Žirmonti (ATP 366.) 6:4, 6:0. Veerandfinaalis oli Ivanovi vastaseks 18-aastane usbekk Jurabek Karimov (ATP 989.), kes alistus 6:4, 6:2.

Poolfinaalis oli Ivanov vastamisi Sanjar Faizeviga (ATP 371.). Faizeviga oli Ivanov kohtunud kolmel korral ja võitude seis oli 2:1 usbeki kasuks. Ka seekord läks võit 22-aastasele usbekile 6:2, 6:1. Pisut vähem kui tund kestnud mängus lõi Fayzev üheksa serviässa, Ivanovi kontole jäi üks serviäss ja kaks topeltviga. Usbekil oli mängus viis murdevõimalust, millest realiseeris neli, eestlane jõudis vaid ühe murdepallini.

Futures turniiri poolfinaali jõudmisega teenis Ivanov kaheksa ATP punkti. Mis kohale ta sellega jõuab, kajastub 8. mail avaldatavas ATP edetabelis.

Paarismängus jõudsid Ivanov / Žirmont poolfinaali, seljatades kaks Usbekistani paari, esimeses ringis Ahad Ermatov / Azizbek Lukmanovi 6:4, 6:1 ja seejärel Botir Sapajev / Pavel Tsoi 6:1, 6:1.

Poolfinaalis kaotasid nad India paarile N. Sriram Balaji / Vishnu Vardhan, kellel on turniiri teine paigutus. Poolteist tundi kestnud mäng oli tasavägine ja lõppes tulemusega 6:4, 6:7 (2:2), 5:10.