Kaks tundi ja kuus minutit kestnud matši jooksul lõid mõlemad tennisistid kolm serviässa. Mladenovicil kogunes koguni 14 topeltviga, Kontaveit suutis neist hoiduda. Kümnest murdepallist realiseeris Kontaveit viis, prantslanna kasutas seitsmest murdevõimalusest ära vaid kolm.

Esimeses setis kaotas Mladenovic esimest korda oma servi pärast 3:3 viigiseisu ning uuesti seti viimases geimis. Teist setti asus Kontaveit 3:0 juhtima, kuid lasi vastasel 4:4 viigistada ja 5:4 ettegi minna. Mladenovic servis juba seti võidu peale, kuid Kontaveit murdis end kohe tagasi ning sett kulmineerus kiires lõppmängus.

Teises ringis läheb Kontaveit vastamisi kas läbi kvalifikatsiooni põhitabelisse pääsenud kasahhitari Zarina Diyase (WTA 94.) või kaheksanda paigutusega tšehhitari Barbora Strycovaga (WTA 25.).