Vastasele vaid kolm geimi kinkinud Kaia Kanepi pääses Rooma tippturniiril teise ringi

(65)

Rooma WTA turniiril läbi kvalifikatsiooni põhitabelisse pääsenud Kaia Kanepi alistas avaringis kindlalt 22-aastase itaallanna Camilla Rosatello 6:1, 6:2.

Tund ja 17 minutit kestnud mängu jooksul lõi Kanepi ühe serviässa. Vastasel kogunes seitse topeltviga. 17-st murdepallist realiseeris Kanepi 6. Rosatellol tekkis 12 murdevõimalust, kuid ära kasutas ta neist vaid ühe. Kõgu punktide saldo jäi Kanepi kasuks 70:47.

Teises ringis kohtub Kanepi kas ameeriklanna Sloane Stephensi (WTA 10.) või tšehhitari Barbora Strycovaga (WTA 25.), kes mängivad täna hilisõhtul.

Täna alustab Rooma põhiturniiri ka Anett Kontaveit (WTA 26.), kelle matš 12. asetust omava ameeriklanna Coco Vandeweghega (WTA 16.) on kavas suuruselt kolmanda, Pietrangeli nime kandva väljaku viimase viienda mänguna. Orienteeruvalt kell 20 algav mäng on ka Delfi TV otse-eetris!

Kontaveit ja Vandeweghe on varem korra kohtunud. Eelmise aasta Madridi turniiri avaringis võttis ameeriklanna 6:4, 7:6 (7) võidu.

Kanepi mängu vahendab Delfi otseblogis.

Kaia Kanepi - Camilla Rosatello
40:A Teine matšpall.
Tehtud! Kanepi võidab matši 6:1, 6:2. Maailma 270. reket ei suutnud siiski vältimatut ära hoida.
40:40 Rosatello püsib veel mängus.
40:A Kanepil murde- ja matšpall.
40:40 Kanepi viigistab.
40:30 Kanepi võtab järgi.
40:15 Rosatellol kaks geimpalli.
Rosatello tuleb 0:15 kaotusseisust välja ja läheb oma pallingul 30:15 ette.
5-2 Kanepi hoiab oma servi.
4-2 Kanepi läheb setti taas murdega juhtima.
40:A Veel üks murdepall Kanepile.
40:40 Rosatello viigistab geimi.
30:40 Kanepil on kasutada murdepall.
3-2 Kanepi hoiab läbi raskuste oma servi.
40:40 Kanepi viigistab taas.
40:A Rosatellol neljas murdepall selles geimis.
40:40 Rosatello ei taha seda geimi veel lõpetada.
A:40 Geimpall Kanepil.
40:40 Kolmaski murdepall Kanepil päästetud.
30:40 Päästab ka teise.
15:40 Esimese murdepalli Kanepi päästab.
0:40 Rosatellol kolm murdepalli.
2-2 Kanepi murrab vastase servi nulliga!
1-2 Kanepil õnnestub oma servi läbi häda siiski hoida.
40:40 Kanepi päästab sellegi.
40:A Rosatello võitleb endale veel ühe murdepalli.
Rosatellol oli kasutada murdepall, aga Kanepi viigistas 40:40.
0-2 Kaks murdepalli päästnud Rosatello hoiab oma servi.
Ka pärast 40:40 viigiseisu saadud murdepalli ei kasutanud Kanepi šanssi ära.
Kanepil oli seisul 30:40 kasutada murdepall, aga Rosatello viigistas.
0-1 Kanepil õnnestus kaks murdepalli päästa, kuid kolmandat enam mitte. Rosatello asub teist setti juhtima.
Tundub, et mingi hea teip on. Itaallanna läheb kohe Kanepi servil 40:0 juhtima.
Rosatello kutsus füsio väljakule ja laseb endal rannet teipida.
Kanepi võidab esimese seti kindlalt 6:1.
0:40 Kanepil kolm murde- ja settpalli.
5-1 Kanepi hoiab oma servi ja on setivõidule väga lähedal.
Täpselt nagu kolmandas geimis, Kanepil oli kasutada kolm murdepalli, aga itaallanna võitles välja 40:40 viigi.
4-1 Neljanda murdepalli realiseerib Kanepi siiski tänu kavalale tilkpallile ära.
3-1 Kanepi suudab siiski läbi raskuste servi hoida.
40:40 Kanepi päästab murdepalli.
Kanepil oli geimpall, mida ta ei kasutanud. Nüüd on hoopis Rosatellol murdevõimalus.
Juba kolmas geim järjest, kus mängitakse 40:40 viigini.
2-1 Rosatello võidab pingelise geimi, päästes kolm murdepalli.