25 000-dollarilise auhinnafondiga turniiri poolfinaalis kohtus Kanepi prantslanna Myrtille Georgesega (WTA 236), kellel oli turniiritabelis 3. asetus. Esimese seti võitis Kanepi kindlalt tulemusega 6:2. Teine sett läks aga paraku prantslannale, kes võitis selle 6:4. Otsustavas setis kulges mäng väga tasavägiselt. Seisul 2:2 õnnestus Kanepil vastase serv murda ja pooltevahetusele enne eestlanna servi mindi 3:2 seisul, vahendab tennis.ee.

Nüüd omakorda võitis geimi vastase servil Georges ja võrdustas seisu 3:3 peale. Taas võitis Kanepi vastase servil geimi ja seejärel ka kaks järgmist ning kogu mängu. Kanepi võidutulemus 6:2, 4:6, 6:3.

Kanepi finaalivastane on šveitslanna Patty Schnyder (WTA 747), kes jõudis põhiturniirile läbi kvalifikatsiooni. Schnyderi koht edetabelis ei näita muidugi tema mängutaset. Poolfinaalis alistas ta teisena asetatud venelanna Irina Khromatševa (WTA 188) tulemusega 6:3, 6:3.

Kanepi ja Schnyderi omavaheliste kohtumiste seis on 3:0 eestlanna kasuks. Mängud on peetud juba aastaid tagasi - vahemikus 2007-2009. Siis võitis Kanepi kõik mängud kahes setis. Schnyderi parim koht WTA edetabelis oli 7. (2005. aasta novembris). Möödunud aasta novembris sündis tal tütar, kelle kõrvalt ta nüüd on naasnud võistlussporti.

Bangkoki poolfinaalis võit prantslanna Myrtille Georges (WTA 235) üle 6/2 4/6 6/3! Finaali vastaseks kunagine maailma nr 7 Patty Schnyder! Win in the semifinal and final opponent is former nr. 7 Patty Schnyder!
Posted by Kaia Kanepi on 17. detsember 2015. a.