32-aastane Kanepi kaotas täna venelannale Natalja Vihljantsevale (WTA 67.) 59 minutiga 3:6, 2:6.

Eesti endine esireket alustas avasetti servimurdega ja pääses 2:0 juhtima, kuid 20-aastane venelanna suutis neljandas geimis tagasi murda ja võitis seisult 3:3 kolm geimi järjest.

Teises setis jäi Kanepi kiiresti 0:5 kaotusseisu, lastes vastasel kolmel korral oma pallingu murda. Eestlanna suutis veel korra venelanna servigeimi võita, ent sett kuulus ikkagi Vihljantsevale 6:2.

Kanepi tegi neli topeltviga (vastane 2) ning realiseeris neljast murdepallist kaks. Neli ässa löönud Vihljantseva suutis oma kuuest murdevõimalusest ära kasutada viis. Mõlema mängija esimese servi õnnestumise protsent oli 69, kuid Kanepi võitis esimesest servist vaid 48% pallivahetustest (vastane 70%). Mängu üldpunktid jäid võitja kasuks 53:40.