Kaks tundi ja kümme minutit kestnud mängu jooksul lõi 20-aastane eestlanna 16 serviässa endast aasta noorema prantslanna 7 vastu. Samas tegi Kontaveit ka 10 topeltviga, vabapääsmega põhitabelisse pääsenud kodupubliku soosik vaid kolm.

Kontaveidil oli kasutada 14 murdepalli, millest realiseerida õnnestus kuus, vastane kasutas viiest murdevõimalusest ära kolm.

Avasetis jäi Kontaveit 1:3 ja 2:4 taha, kuid murdis pärast enda servigeimi hoidmist seisul 3:5 vastase pallingu ja kallutas raskest seisust seti enda kasuks 7:5. Teine sett algas vastastikuse murdmisega ning kulges tasavägiselt kuni kiire lõppmänguni - seal läks Kontaveit 4:2 ette, kuid oskas tiebreak'i 6:8 kaotada. Otsustavas setis jätkus põnevust 2:2 viigiseisuni, misjärel läks Kontaveit lõpuks oma teed.

Veerandfinaalis läheb Kontaveit vastamisi belglanna Alison van Uytvanckiga (WTA 138.).