Kanepi lõi 82 minutit kestnud mängu jooksul kolm serviässa, Kuznetsova mitte ühtegi. Topeltvigu kogunes venelannal üks, Kanepil kolm. Esimese servi õnnestumise protsent oli Kanepil 58 %, Kuznetsoval 63 %.

Homses poolfinaalis kohtub Kanepi tšehhitari Lucie Safarovaga (WTA 27), kes alistas täna venelanna Vera Duševina (WTA 78) 6:4, 6:4. Eestlanna on Safarovaga kohtunud siiani viiel korral ja võitnud vaid esimese, 2008. aastal Tokyos peetud omavahelise matši. Viimati mängiti eelmisel aastal Miamis ja siis võitis tšehhitar 6:7, 6:4, 6:3.

Kanepi-Safarova poolfinaal peetakse laupäeval, 22. oktoobril peaväljaku teise mänguna. Avamäng sellel väljakul algab kell 12:00 Eesti aja järgi, kui esimeses poolfinaalis on vastamisi Dominika Cibulkova (WTA 20) ja Jelena Vesnina (WTA 64).

Mängu käik:

II SETT:

TEHTUD! Kanepi alistas Kuznetsova 82 minutiga 6:1, 6:2! Palju õnne, Kaia!
19:38
Kuznetsova lööb võrku. Eduseis Kanepil. Taaskord matšpall!
19:32
SUUREPÄRANE! Kanepi murrab venelanna pallingu ning juhib teises setis 5:2! Nüüd jääb üle vaid enda servi hoida ja poolfinaalkoht on käes!
19:30
Kuznetsova läheb oma servigeimil 30:0 ette, kuid Kanepi viigistab 30:30
19:29
Kaheksal korral on selles geimis viigiseisu nähtud. Kuznetsova löök läheb võrku ning Kanepi kasutab ära võimaluse 4:2 juhtima minna!
19:26
Taas viik 40:40.
19:22
"Well played!" kiidavad kommentaatorid ja meenutavad võitu Pekingis maailma esireketi Caroline Wozniacki üle. Kanepil selles geimis edu sees.
19:21
Nüüd on kahel korral selles geimis ette pääsenud ka Kuznetsova, kes viimati lõi palli auti. Seis endiselt 40:40.
19:20
Kanepi pääseb kahel korral ette, kuid Kuznetsova võitleb edasi ning 40:40 viigiseis püsib endiselt.
19:17
Kuznetsova on Kanepi pallingut murdmas, kuid Kanepi viigistab 40:40. Kuznetsova läheb seejärel kohtunikuga rääkima, et pallil olevat midagi viga, kuid kohtuniku arvates on kõik korras.
19:14
Kuznetsova jookseb võrku ja hoiab oma servi. Kanepi juhib siiski veel 3:2 ja asub ise servima.
19:08
Kommentaatorid ütlevad juba mitmendat korda "That's too good!", kui Kaia lööb Kuznetsova pallingul seisuks 30:40 ning suudab ka 40:40 viigistada.
19:07
Kanepi pallingul käib pingeline heitlus 40:40 viigiseisuni. Kanepi võidab siiski geimi ja juhib 3:1. Poolfinaal paistab! Eurospordi kommentaatorid räägivad, et tänane võit peaks Kaia tõstma tagasi maailma 40 parema hulka.
19:03
Kanepi murrab Kuznetsova servi ja juhib teises setis 2:1! Enda servi hoides on nüüd võimalik taas vahet suurendada.
18:57
Kanepi kaotab vahelduseks ka enda servigeimi. Seis teises setis viigis 1:1.
18:52
Rahvas skandeerib "Sveta, Sveta!" Näis, kas sellest venelannale ka kasu on.
18:50
Kuznetsova alustab servimist ning laseb Kanepi 40:0 ette, võtab seejärel 30:40 järgi, kuid kaotab siiski geimi. Kanepi teises setis ees 1:0!
18:49
Algas teine sett!

I SETT:

18:47
Kuznetsova treener istub tribüünil nõutu näoga. On ka põhjust, sest Kanepi võidab ka seitsmenda geimi. Kanepi võitis avaseti 6:1! "Excuse me, coach!" ütleb ta pingile istudes.
18:45
Kanepi jätkab suurepärast esitust, kasutades ära Kuznetsova nõrgad närvid ja peata oleku. Kanepi juhib 5:1 ja läheb ise servima! Kuznetsova lõhub reketit.
18:42
Kanepi suudab viiendas geimis oma servi hoida ja juhib 4:1! Kuznetsova tähelend paistab täna lühikeseks jäävat.
18:37
Kanepi murrab Kuznetsova servi veelkord! Venelanna saab kätte vaid ühe punkti. Kanepi juhib juba 3:1!
18:32
Kuznetsova läheb Kanepi servigeimi 40:0 juhtima, Kanepi võtab 30:40 järgi, kuid loovutab siiski geimi venelannale. Kanepi juhib endiselt 2:1.
18:28
SUPER! Kanepi murrab hoopis ise Kuznetsova servi ja läheb 2:0 juhtima.
18:23
Kanepi alustas servimist, kuid oli kohe venelannale pallingut kaotamas. Kanepi päästis kaks murdepalli ning hoidis oma servi. Kanepi juhib 1:0