Kanepi kaotas 1 tund ja 40 minutit kestnud kohtumise 6:7 (5), 1:6.

Kohtumist alustas paremini Tormo, kes murdis alustuseks Kanepi geimi. Eestlanna ei saanud oma mängu üldse käima ning tundus, et hispaanlanna võidab kindlalt esimese seti. Seisul 5:2 oli Tormol kasutada kolm settpalli, aga siis Kanepi mäng paranes. Kanepi tuli raskest seisust välja ning esimene sett otsustati alles kiires lõppmängus.

Kiires lõppmängus juhtis Kanepi veel 5:2, aga pärast seda võitis Tormo viis punkti järjest ning koos sellega ühtlasi esimese seti.

Teine sett möödus võrreldes esimesega väga ühepoolselt. Tormo mängis enesekindlalt ning Kanepi eksis palju. Teises setis tegi Kanepi 19 lihtviga hispaanlanna kuue vastu. 32 minutit kestnud teise seti võitis Tormo kindlalt 6:1.

Kumbki mängija kohtumises ühtegi serviässa ei löönud, aga palju tuli topeltvigu. Tormole läks kirja kaheksa topeltviga ja Kanepile kuus.

Tormo kohtub teises ringis 27. asetusega Hispaania tennisisti Carla Suarez-Navarroga, kes alistas esimeses ringis sakslanna Carina Witthoefti (WTA 81.)