Kanepi ei löönud kohtumise jooksul ühtegi serviässa, kuid tegi samas kolm topeltviga. Zvonarjova tegi samuti kolm topeltviga. Lisaks lõi ta ka ühe serviässa. Esimese servi õnnestumise protsent oli venelannal 66 ning eestlannal 58. Kanepi võitis esimeselt servilt koguni 77 protsenti punktidest, Zvonarjova aga ainult 44.

Kanepi suutis seitsmest murdepallist ära kasutada koguni viis. Zvonarjova lahendast kahest murdepallist ära ainult ühe.

Kõikidest pallivahetustest võitis Kanepi 55 ning Zvonarjova 31. Matš kestis ainult 59 minutit.

Turniiri teises ringis läheb Kanepi nüüd vastamisi slovakitari Anna Karolina Schmiedlovaga (WTA 83.) või serblanna Olga Daniloviciga (WTA 187.).

Enne mängu:

Kaheksanda asetusega Kanepi vastaseks on 33-aastane Vera Zvonarjova, kes oma parimatel päevadel oli naiste tennise maailma edetabelis teisel kohal. Zvonarjova oli nii kõrgel kohal 2010. aastal, kui ta jõudis nii Wimbledoni kui US Openi suure slämmi turniiril finaali.

Lisaks võitis ta 2008. aastal Pekingi olümpial pronksi. 2016. aastal emaks saanud Zvonarjova naasis tennise juurde eelmisel aastal.

Kanepi ning Zvonarjova on omavahel kohtunud korra. 2010. aasta US Openi veerandfinaalis jäi venelanna peale numbritega 6:3, 7:5.

Kanepi ja Zvonarjova vaheline matš on järjekorras peaväljaku viies ehk viimane ning ei alga enne kella 17.30.