16 parema hulgas jätkasid meestest Ivanov, Raisma ja Jaan Kononov. Kononov pidas kodupubliku ees võitlusliku kolmesetilise mängu, kuid pidi pärast 6:3 võidetud avasetti ja sama tulemusega kaotatud teist, tunnistama otsustavas setis lõpuks itaallase Picco Francesco (ATP 631) 6:1 paremust.

Raisma sai aga kahes setis jagu leedulasest Lukas Mugeviciusest (ATP 581). Võidutulemus, mis Eesti noormehe veerandfinaali viis oli 6:3, 6:4. Statistika põhjal andis Raismale edu tema serv. Oma servilt mängitud 50 punktist võitis ta 34. Mugeviciuse servil oli mäng tasavägisem ja tema servilt mängiti 65 punkti, millest ta suutis võita 32.

Homme on Raisma vastaseks venelane Jevgeni Elistratov (ATP 517). Varem nad omavahel mänginud pole.

Eesti kõrgeima asetusega mängija tabelis Ivanov (ATP 310, võistlustabeli koostamise ajal veel 366 real) mängis esimeses ringis nn õnneliku kaotaja, eestlase Markus Kerneriga (ATP 1586) ja võitis kolmes setis 3:6, 6:2, 6:2. Tänane vastane, lätlane Mikelis Libietis (1876), õnnestus Ivanovil alistada kahes setis ja ta vormistas võidu tulemusega 6:1, 6:4.
Veerandfinaalis kohtub Ivanov hispaanlase Adria Mas Mascolo (ATP 918). Mehed on mänginud omavahel ka kaks aastat tagasi, Eestis Saaremaa Openil. Siis võitis Ivanov 7:6(3), 6:0.

Mõlemad Eesti naised, kes jõudsid teise ringi: Birgit Burk ja Eva Paalma veerandfinaali ei pääsenud. Burk kaotas hollandlanna Eva Wacannole tulemusega 1:6, 2:6 ja Paalma pidi tunnistama kolmes setis prantslanna Laetitia Sarrazini paremust: 6:2, 2:6, 3:6.

Paarismängus jätkavad eestlastest veel kaotuseta Ivanov ja Kerner, kes mängivad pääsu eest poolfinaali Läti/USA paari Mikelis Libietis / Hunter Reese vastu.