Päeva esimeses kohtumises pidi vabapääsmega turniirile pääsenud 20-aastane Karl Kiur Saar tunnistama kaheksanda paigutusega itaallase Andrea Basso (ATP 639.) paremust numbritega 6:4, 3:6, 2:6. Matš kestis tund ja 43 minutit.

Seejärel võttis 18-aastane Kristjan Tamm vastu esimese asetusega valgevenelast Dzimitri Žirmonti (ATP 288.). Tamm kaotas kaks tundi ja kolm minutit kestnud lahingus 3:6, 6:4, 3:6.

Nende järel astusid areenile paarismängus Vladimir Ivanov ja Kenneth Raisma, kelle vastasteks oli Hollandi duo Mats Hermans - Bart Stevens. Kolmandana asetatud Eesti paar sai 54 minutiga 6:4, 6:2 võidu.

Õhtu viimases kohtumises mängisid Oskar Lusti ja Karl Kiur Saar teise paigutusega paari Aleksander Vasilenko (RUS) ja Dzmitri Žirmonti vastu. Kuigi esimeses setis õnnestus Eesti poistel üks vastaste servigeim murda, ei piisanud sellest, sest vastased murdsid kaks vastu ja võitsid 7:5. Teine sett oli väga ühepoolne 6:1.

Homme algavad võistlused kell 14. Eestlased alustavad kell 16, kui Vladimir Ivanovi vastaseks on Oskar Lusti. Kell 18 on vastamisi Kenneth Raisma ja Mattias Siimar. Õhtu lõpetab paarismäng, kus Ivanov ja Raisma võistlevad finaalipääsu eest Läti - Suurbritannia paariga Krisjanis Stabins - Mark Whitehouse, kes võitsid täna esimese paigutusega paari Aleksander Igošin - Vitali Kozjukov (RUS) 4:6, 6:4, 10:5.

Delfi TV teeb võitlusest otseülekandeid.