Numbrid kõnelevad küll selgest kaotusest, kuid kindlasti polnud Kanepi näol Errani jaoks tegemist papist vastasega. Sellest annavad tunnistust näiteks kummaski setis maha peetud kaks väsitavat üle 8-minutilist geimi, mis mõlemad siiski Errani paremusega lõppesid.

Kanepi lõi kokku 4 serviässa Errani 1 vastu, topeltvigu kogunes eestlannal 5, itaallannal õnnestus neid üldse vältida. 11-st murdepallist realiseeris Kanepi 4, Errani kasutas 16-st murdevõimalusest ära 7. Esimese servi õnnestumisprotsent oli Kanepil 58 %, Erranil 79 %.

Varasemalt Kanepi vastu kaks mängu võitnud ja kaks kaotanud Errani kohtub veerandfinaalis sakslanna Angelique Kerberi (WTA 7.) ja hispaanlanna Carla Suarez Navarro mängu võitjaga.

Mängu käik:

II sett:

3-6 Viimase geimi võitis Errani kuivalt.

3-5 Kanepi lööb võrgust eestkäelöögi auti, Errani asub servima matši võidu peale.

3-4 Kanepi murrab Errani pallingu ja püsib mängus.

2-4 Errani murrab jälle Kanepi servi.

2-3 Taas üle kaheksa minuti pikk geim, kus mõlemad olid pärast 40:40 vaheldumisi eduseisus. Errani hoidis siiski oma pallingut.

2-2 Errani murrab kohe vastu ja viigistab seti.

2-1 Kanepi murrab taaskord Errani servi.

1-1 Teine sett viigis. Kanepi esimene serv ei õnnestunud, teisel servil tuli Errani agressiivselt võrku ja võttis emotsionaalse punkti, ise rusikat viibutades.

1-0 Kanepi alustab teist setti servimurdega.

Esimene sett

3:6 Kanepi jäi võrgumängus Erranile alla ja kaotas esimese seti, mis kestis 39 minutit. Viimane geim oli üle 8 minuti pikk.

3-5 Errani hoiab oma servi ja võtab sisse kahegeimilise edu.

3-4 Kanepi loovutas servi. Errani läheb esimest korda mängu juhtima.

3-3 Errani võitis oma servigeimi kuivalt, Kanepile punktigi andmata.

3-2 Kanepi virutab kaks ässa järjest ja asub setti uuesti juhtima.

2-2 Erranile kaks punkti järjest ja seis taas viigis.

2-1 Errani lööb teise servi vastuvõtul palli punktiks ja murrab esimest korda Kanepi pallingu.

2-0 Teinegi geim Kanepile, kes lõi Errani teise servi kohe vastuvõtul punktiks.

1-0 Esimene sett Kanepile.