Kontaveit juhtis esimest setti 4:1, kui matš vihma tõttu katkestati. Vihmapaus venis lõpuks kolme tunni pikkuseks. Kontaveit jätkas pärast pausi hea hooga ja võitis esimese seti kindlalt 6:1.

Teine sett möödus juba tasavägisemalt. Seti alguses murdsid mõlemad korra vastase pallingu. Sett möödus võrdselt kuni seisuni 3:3. Järgmises geimis oli Sakkaril kasutada kolm murdepalli, aga Kontaveit tõrjus need kõik ja võitis geimi. Pärast seda Sakkari enam Kontaveiti mängule vastata ei suutnud ning eestlanna võttis kindla 6:1, 6:3 võidu.

Kontaveit servis mängus kolm ässa, Sakkari null. Topeltvigu tegi eestlanna üks kreeklanna kolme vastu.

Kontaveidi kaheksandikfinaalivastane selgub paarist, kus omavahel vastamisi hollandlanna Kiki Bertens (WTA 17.) ja taanlanna Caroline Wozniacki (WTA 2.).

ENNE MÄNGU:

Kontaveit läheb teises ringis vastamisi kreeklanna Maria Sakkariga (WTA 31.). See matš toimub 4. väljaku kolmanda kohtumisena. Enne seda mängivad Elise Mertens - Rebecca Peterson (algusega 18.00) ja Malek Jaziri - Milos Raonic.

Kontaveit võitis avaringis Barbora Strycovat (WTA 22.) 6:3, 6:0.