Tasasvägise esimese seti kaotas Eesti esireket 5:7, andes enda servi ära neljas geimis ja murdes vastase pallingu kolmel korral.

Kontaveit jäi 0:2 ja 1:3 kaotusseisu, kuid tegi siis oma teise servimurde ning hoides oma pallingut viigistas 3:3. Taaskord hoidis jaapanlanna oma ja murdis siis Kontaveidi servi, tehes eduseisuks 5:3. Kontaveit murdis ja hoidis enda oma, viigistades 5:5. Seti kaks viimast geimi kaldusid jälle Aoyama poolele.

Teise seti kulg:

0:1 Aoyama võitis oma servigeimi, kus nähti kaks korda 40:40 viigiseisu.
0:2 Kontaveit kaotas oma pallingu, saades kätte vaid kaks punkti
1:2 Kontaveit murdis vastase servi, võites 15:15 seisult kolm punkti järjest.
2:2 Kontaveit hoidis läbi raskuste enda servi, tulles välja 30:40 kaotusseisust.
3:2 Kontaveit murdis Aoyama servi "kuivalt"
4:2 Kontaveidi servigeim kulges 40:40 viigiseisuni, teine geimpall õnnestus ära vormistada.
4:3 Kontaveit sai Aoyama servilt kätte ühe punkti.
4:4 Kontaveit kaotas tasavägise servigeimi pärast 40:40 viigiseisu.
5:4 Kontaveit murdis pärast 30:30 seisu.
6:4 Kontaveit võitis oma servigeimi "kuivalt"

Kolmas sett:

0:1 Aoyama võitis oma servigeimi puhtalt.
0:2 Kontaveit kaotas oma servigeimi pärast 40:40 viigiseisu.
0:3 Aoyama läks oma pallingul 40:0 juhtima, Kontaveit võitis kaks punkti.

Pärast seda andis Kontaveit jaapanlannale loobumisvõidu. Matš kestis kuni katkestamiseni tund ja 53 minutit. Kontaveit lõi neli serviässa ja tegi neli topetlviga, Aoyamal kogunes topeltvigu viis. Üheksast murdepallist realiseeris Kontaveit kuus, Aoyama 17-st seitse. Mängitud punktidest kaldusid Kontaveidile 83 ja Aoyamale 88.