Kontaveit alustas mängu kindlalt ning võitis esimese seti 35 minutiga 6:3. Teises setis seisult 3:0 tuli ameeriklanna mängu tagasi ning võitis kolm geimi järjest. Seisul 5:3 oli eestlannal kasutada ka matšpall, kuid Kontaveit ei suutnud seda realiseerida ning sett läks kiiresse lõppmängu.

Kontaveit võitis kiires lõppmängus 7:3 ning pääses Prantsuse lahtistel kvalifikatsiooniturniiri teise ringi. Kontaveidi järgmine vastane on Clothilde De Bernardi (Prantsusmaa), kes võitis valikturniiril 17. asetuse saanud Michelle Larcher De Britot (Portugal) 4:6, 6:2, 6:4.

Enne mängu:

See on Kontaveiti ja Stewarti esimene kohtumine väljakul. Ameeriklanna on heas hoos ja asub hetkel WTA-edetabelis karjääri kõrgeimal positsioonil.