Raisma kohtus avaringis 20-aastase rootslase Christian Samuelssoniga (ATP 1116.), kellest ta sai jagu numbritega 6:3, 7:6 (5). Teises ringis tuli vastu maailma edetabeli 421. number Markus Eriksson, kes sai eestlasest jagu 6:4, 6:0.

Vladimir Ivanov (ATP 663.) on Kasahstanis Šõmkendis peetaval 10 000-dollarilise auhinnafondiga turniiril alistanud kaks vastast ja jõudnud veerandfinaali. Paarismängus on ta seal juba poolfinaalis.

Teises ringis oli Ivanov parem 19-aastasest sakslasest Dietric Dernowskist 6:3, 6:2 Homses veerandfinaalis on vastaseks kohalik tennisist Roman Khassanov, keda Ivanov kaks aastat tagasi Kasahstani turniiril numbritega 6:2, 6:0 võitis.

Paarismängus võitis Ivanov koos venelase Mihhail Fufyginiga avaringis Kasahstani - Šveitsi duot Sagadat Ayap - Riccardo Maiga tasavägises mängus 6:7 (8), 6:4, 10:8. Veerandfinaalis saadi 49 minutiga kerge võit Usbekistani-Kasahstani paari Šarobiddin Abzalov - Donstanbek Tašbulatov 6:0, 6:3.

Poolfinaalis kohtutakse teise paigutusega paariga Sanjar Fayziev – Jurabek Karimov Usbekistanist. Vastased on Ivanovile tuttavad, möödunud nädalal alistas ta üksikmängus Karimovi veerandfinaalis ja Fayzievi poolfinaalis. Ka paarismängus, kuigi usbekid olid teiste paarilistega, said Ivanov – Fufygin kirja võidud, teatas Eesti Tennise Liidu koduleht.

Eelmisel nädalal võitis Ivanov Šõmkentis nii üksik- kui ka paarismängutiitli.