Katriin Saar: eilset matši üle vaadates hakkas kõht valutama


Katriin Saar: eilset matši üle vaadates hakkas kõht valutama
Katriin Saar Heather Watsoni vastu.Foto: Rauno Volmar

Eesti tennisenaiskond jäi Fed Cupil Tallinnas Suurbritannia vastu 0:1 kaotusseisu. 15-aastane Katriin Saar pidi maailma 74. reketile Heather Watsonile alla vanduma 1:6, 1:6.

"Tasemevahe andis tunda. Mul kui noormängijal oli mängus palju tõuse ja langusi. Ükskord mängin ülihästi, siis jälle natuke halvemini. Tema aga hoidis pidevalt head taset ja tempot, kõikumisi polnud üldse," kommenteeris Saar.

"Võrreldes eilsega olin täna rahulikum. Portugali võites sai meil eesmärk täidetud. Sai minna sajaga väljakule ja mõttega, et läheb, kuidas läheb!"

Saar vaatas ka eilse kaotusmängu (2:6, 3:6 Francisca Jorgele) videost üle. "Kõht hakkas valutama! Kohati oli päris okei, aga mul oli nii imelik ennast vaadata. Kindlasti on see õppematerjal kogu eluks. Järgmine kord vaatan koos Märteniga (treener Tamla - toim) ilmselt pikemalt."

Saare sõnul on ka tänasest matšist Watsoniga paljutki edaspidiseks kaasa võtta. "Igast mängust saab midagi õppida," sõnas ta.

Kohe algavas matšis Anett Kontaveidi ja maailma 11. reketi Johanna Kontaga pani Saar panused Eesti esinumbri peale. "Kui ta oma taseme välja mängib, ei tohiks probleemi olla. Tuleb kindlasti kõva lahing."

Tähtede mäng 2019
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare