Kaks ja pool tundi kestnud matši jooksul lõi Kanepi 12 serviässa Babosi 11 vastu. Topeltvigu kogunes Kanepil kuus, ungarlannal viis.

Veerandfinaali pääsemisega on Kanepi endale taganud 70 edetabelipunkti ning auhinnaraha 5340 dollarit.

Kanepi veerandfinaali võimalikke vastaseid on praeguse seisuga kolm, sest serblanna Jelena Jankovici ja britt Laura Robsoni avaringi kohtumine peetakse alles täna õhtupoolikul (peaväljaku neljanda matšina, Kanepi mäng oli teine). Sellest paarist tuleb teise ringi vastane wild-cardiga turniirile pääsenud venelanna Julia Putintsevale.

Delfi tegi matšist otseülekande. Vaata üle, kuidas mäng kulges:

Babos sai avaringis tulemusega 1:6, 7:6 (7:4), 7:5 jagu jaapanlannast Kimiko Date Krummist (WTA 84.). Kanepiga ta varem kohtunud pole. Karjääri jooksul on ta võitnud 9 ITF-i ja ühe WTA-turniiri tänavu veebruaris Mehhikos Monterreys, kus ta alistas finaalis 6:4, 6:4 rumeenlanna Alexandra Cadantu.

"Järgmise ringi vastane servib väga hästi, mängib väga lamedalt ja servib kõvasti. Tennis on huvitav mäng, homme saab näha mis toimuma hakkab..." ütles Kanepi eile pärast avaringi võitu oma kodulehel.