Eestlanna lõi neli serviässa Larssoni kahe vastu, kuid tegi ka neli topeltviga, rootslanna vaid ühe. Sundimata vigu kogunes Kanepil neli, Larssonil üks.

Kanepi - Larsson (6:2; 6:4)

II sett:

6:4 Olemas! Kaia pakkus 1:4 taha jäädes vastasele pisut mängulusti, kuid suutis siiski oma paremuse kindlalt maksma panna. Teine sett kestis 41 minutit, esimene 30.

5:4 Kaia enda servigeimi võit tuleb nüüd kindlalt, Larsson ei saa punktigi kätte. Nüüd vaja ainult murda ja töö ongi tehtud!

4:4 Kaia mängus tagasi! Vastase serv teist korda murtud ning seis teises setis 4:4 tasa!

3:4 Larsson on mitmel korral lähedal 5:2 eduseisu haaramisele, kuid tasavägise geimi pöörab enda kasuks siiski Kanepi.

2:4 Kanepi suudab vastase servi murda.

1:4 See on nüüd küll paha! Kanepi servigeimil mängitakse 40:40 seisuni, kuid seejärel võtab Larsson oma. Kaia on jäänud teises setis raskesse seisu.

1:3 Larsson võidab oma servigeimi kuivalt.

1:2 Mis nüüd juhtus? Larsson murdis esmakordselt Kanepi servi.

1:1 Larsson hoiab samuti.

1:0 Kanepi alustab servimist ning hoiab oma pallingut kindlalt.

I sett:

6:2 Kiirelt ja lühidalt! Kanepil kulus avaseti võitmiseks alla poole tunni.

5:2 Kanepi hoiab oma servi ning rühib kindlalt avaseti võidu poole.

4:2 Larsson võidab enda servigeimi.

4:1 Enda servi hoidmisega Kaial täna raskusi pole. Edu aina suureneb.

3:1 Larsson teeb vigade paranduse ning võidab oma esimese servigeimi selles mängus.

3:0 Kaia võidab oma servigeimi kuivalt.

2:0 Super! Kanepi murdis rootslanna servi pärast 40:40-ni tasavägiselt kulgenud geimi.

Mäng algas! Kanepi alustas servimist ning läks avasetti 1:0 juhtima. Algus on tehtud!

----

03.54 Bogomolov juhib kolmandat setti 4:3 ning on Gimeno-Traveri servi murdmas. Hea uudis Kaia jaoks!

03.41 Täiesti võimalik, et Kanepi ja Zopi mängud algavad enam-vähem ühel ajal, sest ka 13. väljakul algas just kolmas sett ning seal on venelane võitnud esimesed kaks 6:3, 6:2.

03.34 Vögele võitis just Lisicki vastu teise seti 6:4, mis tähendab, et Zopp pääseb väljakule siis, kui Saksa ja Šveitsi neiu on viimase seti lõpetanud.

03.24 Bogomolovi ja Gimeno-Traveri mäng ähvardab pikale venida. Teises setis on seis 25 minuti möödudes alles 3:2 venelase kasuks, servima hakkab hispaanlane. Vaheldumisi servigeime võites kulgeb ka Zopi väljaku esimene matš, kus seis 4:3 Lisickile.

03.13 Peaväljakul lõppenud avaringi mängus võitis just Wimbledoni tšempion Petra Kvitova (pildil) 54 minutiga Vera Duševina 6:2, 6:0.

02.57 Kanepi matšile eelneval Bogomolovi ja Gimeno-Traveri meesüksikmängus lõppes just esimene sett, mille Bogomolov 43 minutiga 6:3 võitis.

02.40 Lisicki võitis avaseti 36 minutiga 6:2. Eeldusel, et teine sett läheb sama kiirelt, on Zoppi juba õige pea väljakule oodata.

02.00 Eurospordi vahendusel on võimalik kaasa elada 3. väljaku mängule Lisicki ja Vögele vahel, mis eelneb täpselt Jürgeni avaringi kohtumisele.

--------

Maailma edetabelis 27. kohal asuv Kanepi mängib rootslanna Johanna Larssoniga (WTA 60) 13. väljakul, Zopp (ATP 148) kohtub austraallase James Duckworthiga (ATP 250) 3. väljakul.

Mõlema eestlase mäng on vastava väljaku teine kohtumine. Kõigi väljakute avamängud algavad kohaliku aja järgi kell 11 ehk Eesti aja järgi kell 2 öösel.

Zopi matšile eelneb naisüksikmäng, kus 14. asetusega sakslanna Sabine Lisicki kohtub šveitslanna Stefanie Vögelega (WTA 138.) ning Kanepi mängule matš, milles hispaanlane Daniel Gimeno-Traver (ATP 104.) võtab mõõtu 34. asetusega venelaselt Alex Bogomolovilt.

Seega eeldatav mängu algusaeg jääb mõlemal tennisistil kella 4 kanti, kuid sõltub siiski eelnevate matšide pikkusest.