Tund ja üheksa minutit kestnud matši jooksul lõi Kanepi neli serviässa ja tegi kaks topeltviga, Naral lipsas sisse üks topeltviga. Üheksast murdepallist realiseeris eestlanna viis, jaapanlanna kolmest kaks.

Kanepi läks avasetti kahe servimurdega 3:0 juhtima. Siis kaotas ta ka esimest korda oma pallingu, kuid tegi järgmises geimis juba kolmanda servimurde, minnes 4:1 ette. Seti lõpuni hoidsid mõlemad oma servi.

Teises setis tegi Kanepi esimese servimurde pärast 2:2 viigiseisu. Vastane murdis end tagasi 3:3 peale, kuid lasi Kanepi viienda servimurdega 5:4 ette, nii et Eesti teine reket sai viimases geimis juba matšivõidule servida. Võidu vormistamiseks läks Kanepil vaja kolme matšpalli.

Teises ringis ootab Kanepit kohtumine Läti esireketi Jelena Ostapenkoga (WTA 12.), kes omab turniiril viiendat asetust ning oli avaringis vaba. Delfi TV vahendab homme kell 13 algavat kohtumist otsepildis.