Avasetis jäi Kanepi kiirelt kaotusseisu, kuid seisul 4:5 võitis ta vastase pallingugeimi ning mõni minut hiljem veenvalt ka kiire lõppmängu.

Teine sett kuulus algusest peale Parmentierile, kes sai kiirelt eestlanna servigeimi kätte ning enda oma ei loovutanud, olgugi, et seti viimases geimis oli Kanepi murdmisele väga lähedal.

Otsustavas setis oli selgelt domineerivam pool Kanepi, kes läks kiirelt 3:0 ette ning loovutas kogu seti peale prantslannale vaid ühe geimi.

Kanepi oli Parmentierist jagu saanud ka mõlemas varem peetud kohtumises. 2005. aastal olid Itaalias Gorizias eestlanna võidunumbrid 6:3, 7:5 ja 2010. aastal Prantsusmaa lahtistel 6:3, 6:1.

Teises ringis mängib 29-aastane Kanepi austraallanna Samantha Stosuriga (WTA 25.), kes sai avaringis numbritega 6:1, 6:4 jagu kodupubliku ees mänginud Lauren Davisest (WTA 48.).