Kanepi lõi üks tund ja 46 minutit kestnud matšis kuus ässa ja tegi viis topeltviga. Mängu 149-st punktist 81 (54%) võitnud Wozniacki arvele kogunes üks äss. Kanepi teenis mängu jooksul viis murdepalli, millest suutis realiseerida kaks. Maailma esinumber sai neli murdepalli ja realiseeris neist kolm.

Wozniacki pööras avaseti enda kasuks kaheksandas geimis, kui murdis eestlanna pallingu ja asus 5:3 juhtima. Teises setis juhtis esireket enne oma pallingut 5:4, kuid Kanepi murdis ja viis teise seti kiiresse lõppmängu. Seal püsis mäng tasakaalus kuni seisuni 3:4 Wozniackile. Seejärel andis eestlanna kaks oma pallingut ära ja jäi 3:6 kaotusseisu. Wozniackil võitis mängu teiselt matšpallilt.

MÄNGU KÄIK:

Kanepi - Wozniacki 3:6, 6:7 (3:7)

II sett:

Kiire lõppmäng: Kanepi servib ja asub 1:0 juhtima. Wozniacki hoiab oma pallingut - 1:1, 1:2. Kanepi teeb sama - 2:2, 3:2... Viik 3:3, 3:4... Kanepi kord servida - 3:5, 3:6. Wozniackil kolm matšpalli! Wozniacki võidab kiire lõppmängu 7:3 ja mängu 6:3, 7:6!

Wozniacki servib, et teises setis mängu jääda. 30:15 esireketile... Viik 40:40. Wozniacki viigistab 6:6-le. Teine sett läks kiiresse lõppmängu.

Kanepi servib. Viik 30:30, 40:30... Kanepi hoiab pallingut ja juhib 6:5.

Wozniacki servib matši võidule. 15:0, 15:15, 30:15, 30:30 ja Wozniackil matšpall seisul 40:30. Kanepi päästab ja seis viigis 40:40. Kanepile murdepall! VÕIMAS! Kanepi murrab ja seis viigis 5:5. Kõik algab otsast!

Kanepi hakkab servima, et mängu jääda. 15:0, 15:15... 30:30, 40:30, 40:40... Kanepi vähendab kaotusseisu 4:5-le.

Wozniacki servib. Esireket ees 30:0.. 40:15... Wozniacki hoiab pallingut ja juhib 5:3.

Kanepi hakkab servima. 15:15, 30:30, 40:40... Kanepilt ilus pallivahetus ja võimas serv otsa - Kanepi vähendab kaotusseisu 3:4-le.

Wozniacki servib. Esireket juhib 30:0, 40:15.. 4:2 Wozniackile.

Kanepi servib. Wozniackil kaks murdepalli ja ta realiseerib neist kohe esimese. Kanepi jääb kaotusseisu 2:3. Tund aega saab mängitud.

Esireket ei loovuta oma pallingugeimis ühtegi punkti. Viik 2:2.

Kanepi hoiab oma pallingut kindlalt. 2:1 eestlannale. Teises setis on Kanepi suutnud siiani topeltvigu vältida.

Wozniacki servib ja asub kiirelt 30:0 juhtima. Kanepi viigistab - 30:30. Kanepil murdepall! Eestlanna murrab - 1:1.

Kanepi alustab servimist. 15:0, 15:15... Wozniacki pääseb 40:15 juhtima. Maailma esireket murrab ja juhib 1:0.

I sett:

Wozniacki servib avaseti võidule. Kanepi juhib 40:30 ja murdepall! Kanepi lööb lihtsa palli pikaks ja viik - 40:40. Kaks järgmist punkti Taani tennisistile ja avasett Wozniackile 6:3.

Kanepi jääb oma servil 0:30 kaotusseisu... Seis 15:40 ja Wozniackil on kaks murdepalli. Esimese Kanepi päästab ilusa pallivahetusega ja teenib publikult suure aplausi. Teist kahjuks enam mitte, tehes topeltvea! - Wozniacki murrab ja juhib 5:3. Kanepi on löönud viis ässa, kuid teinud juba ka viis topeltviga.

Maailma esireket servib. 30:0, Kanepi viigistab 30:30-le. Wozniacki hoiab pallingut ja juhib 4:3.

Kanepi asub oma servil 30:0 juhtima. Taani tennisist jõuab 40:40-ni. Kanepi hoiab pallingut - viik 3:3. Wozniacki pole veel teeninud ühtegi murdepalli!

Wozniacki saab servil 30:15 juhtima ning võtab geimi kindlalt. Kanepi kaotusseisus 2:3.

Kanepi jääb hoolimata tugevatele servidele 15:30 taha, kuid võtab siis kaks punkti. Kahjuks teeb siis topeltvea ja laseb Wozniackil viigistada. Geimi lõpp siiski Kanepilt. Seis viigis 2:2.

Kanepi lihtviga viib Wozniacki 30:15 ette. Eestlanna asub aga kavala tõste järel 40:30 juhtima. Tasavägise matši järel võtab Wozniacki võidu. Kanepi maas 1:2.

Kanepi alustab oma servi võimsalt ja läheb 30:0 juhtima. Tuleb ka esimene äss! VÕIMAS! Kanepi lõpetab geimi kahe ässaga! Seis viigis 1:1.

Maailma esireket servib. Wozniacki alustab agressiivselt ning asub seisult 15:15 juhtima 40:15. Kaia võtab punkti järgi, kuid lööb viimase palli võrku. Kanepi taga 0:1.

--------------------
Kanepi ja Wozniacki kohtuvad teist turniir järjest. Möödunud nädalal toimunud Tokyo turniiril jäi peale eestlanna 7:5, 1:6, 6:4.

Pekingi tunriiril alistas Wozniacki teises ringis Jarmila Gajdosova 6:2, 6:3. Kanepi pääses kolmandasse ringi loobumisvõidu abil, sest maailma 17. reket Sabine Lisicki ei suutnud toidumürgituse tõttu mängida.