Esimeses setis kumbki oma servigeimi ei kaotanud ja nii otsustas võitja saatuse kiire lõppmäng, kus Kanepi oli parem tulemusega 7:5. Teises setis murdis eestlanna vastase pallingugeimi kahel korral, hoidis seejuures enda servi ja 6:2 võiduga tagas matši üldvõidu.

Teises ringis läheb Kanepi kokku Alize Cornet (WTA 67) - Sofia Arvidsson (WTA 60) vastasseisu võitjaga.

Kaia Kanepi - Anastasija Sevastova 7:6 (7:5), 6:2

2. sett:

6:2 Kanepi läheb ette 40:0, ent Sevastova viigistab. Järgmised kaks punkti aga eestlannale ja sellega ka kogu matš.

5:2 Sevastova juhib 40:30, kuid kaotab geimi. Seega lahutab Kanepit matšivõidust vaid üks geim!

4:2 Kanepi ei loovuta enda pallingul punktigi.

3:2 Seisul 30:30 võtab Läti tennisist kaks otsustavat punkti.

3:1 Kanepi võidab oma servigeimi "kuivalt".

2:1 Kanepi juhib 15:0, 40:15, 40:30 ja murrab vastase pallingugeimi.

1:1 Kanepi ei loovuta enda servigeimil punktigi.

0:1 Seisul 30:30 saab Sevastova kaks punkti ja hoiab oma servigeimi.

1. sett:

7:6 Sevastova läheb kiiret lõppmängu juhtima 2:0, kuid peagi on eestlanna peal 3:2. Sevastova pääseb taas ette 4:3, seejärel juhib aga Kanepi 5:4, 6:5. Kanepil on enda pallingul settpall, mille ta ka realiseerib. Kiire lõppmäng Kanepile 7:5 ja avageim 7:6.

6:6 Ka Sevastova loovutab vaid ühe punkti.

6:5 Kanepi kaotab enda servigeimis vaid ühe pallivahetuse.

5:5 Seis on 30:30 ja 40:40. Sevastova hoiab oma servigeimi.

5:4 Kanepi on ees 40:15 ja geim eestlannale.

4:4 Sevastova võidab geimi nulliga.

4:3 Sevastova pääseb 40:30 juhtima, geimi võidab ikkagi Kanepi.

3:3 Kanepi saab kaks murdepalli, ent geim Sevastovale.

3:2 Kanepi juhib 40:15 ja võidab geimi.

2:2 Seisul 30:30 võtab Läti esindaja kaks punkti.

2:1 Kanepi võidab oma servigeimi nulliga.

1:1 Sevastova juhib 40:15 ja võidab geimi.

1:0 Mäng algab Kanepi servigeimiga. Kanepi juhib 40:30, Läti tennisist viigistab, geim ikkagi Kanepile.

Enne mängu:

Mäng peetakse teisipäeval, 8. veebruaril peaväljakul, algusega kell 12.00 kohaliku aja järgi (13.00 Eesti aja järgi).

Kanepi on varem Sevastovat ühe korra võitnud - eelmisel aastal Prantsusmaal 7:5, 6:2.

Teises ringis läheb Kanepi-Sevastova paari võitja kokku Alize Cornet (WTA 67) - Sofia Arvidsson (WTA 60) vastasseisu võitjaga (Turniiritabel).