Matš kestis kõigest 67 minutit. Kanepi murdis koguni kuuel korral venelanna pallingu ning võitis mängu 107-st punktist 64. Eestlanna lõi kolm ässa ja tegi neli topeltviga. Tema esimese servi õnnestumise protsent oli aga kõigest 47.

Teise ringi pääsu eest teenis Kanepi 10 575 dollarit ja 70 WTA punkti.

Teises ringis läheb Kanepi vastamisi paari Andrea Petkovic (WTA 24) - Angelique Kerber (WTA 50) võitjaga.

Mängu käik:
Kaia Kanepi - Vera Duševina 6:1, 6:2.

2. sett:

6:2. Kanepi servib avaseti võidule. Mäng on kestnud ühe tunni. Venelanna jõuab seisul 40:30 esimese murdepallini. Kanepi päästab - 40:40. Esimene matšpall eestlannale ja mäng Kanepile!

5:2. Duševina suudab esimest korda pallingut hoida ja jääb mängu.

5:1. Kanepi servib. Kiirelt 40:15 edu ja geim eestlannale. Meie esinumbrit lahutab teise ringi pääsust üks geim.

4:1. Duševina palling ja venelanna kaotab jälle!

3:1. Kanepi serv. Vahetuvad viiginumbrid 30:30, 40:40. Kanepi hoiab pallingut. Eestlanna esimese servi õnnetumise protsent on teises setis vaid 25.

2:1. Kanepi murrab kohe tagasi! Venelanna pole suutnud mängu jooksul veel ühtegi pallingut hoida!

1:1. Duševina murrab ja seis on viigis. Eesti esireket on siiani löönud kaks ässa, kuid teinud ka neli topeltviga.

1:0. Kanepi murrab teise seti alustuseks kohe Duševina pallingu.

1. sett:

6:1. Kanepi servib avaseti võidule. Avasett eestlannale 6:1. Avageimi 54-st punktist võitis Kanepi 33.

5:1. Duševina serv ja eestlanna murrab taas. Kanepi on võitnud kõik kolm venelanna senist pallingugeimi.

4:1. Kanepi kaotab oma pallingugeimi.

4:0. Duševina serv. Kanepi võidab neljanda geimi järjest!

3:0. Kanepi palling. Eestlanna hoiab ja juhib juba 3:0.

2:0. Duševina servib. Eestlanna murrab!

1:0 Kaia Kanepi hoiab oma esimest servi.

---------------

Matš peetakse teisipäeval esimese väljaku teise mänguna. Esimene kohtumine samal väljakul algab kell 10.00 Eesti aja järgi.

25-aastane Kanepi on endast aasta noorema Duševinaga mänginud kahel korral ja seeria seis on 1:1 viigis. 2007. aastal Miamis olid venelanna võidunumbrid 6:1, 6:1, kuid aasta hiljem Tokios oli eestlanna parem 4:6, 7:6 (7:4), 6:1.

Paari võitja läheb teises ringis vastamisi Saksamaad esindava Andrea Petkovici (WTA 24) või Angelique Kerberiga (WTA 50). Seejärel võib vastu tulla kuuenda paigutusega serblanna Jelena Jankovic (WTA 8).