Kaheksa hulgas kohtus Zopp 20-aastase šveitslase Antoine Bellier´ga (ATP 718).

Kohe esimeses geimis jõudis Zopp murdepallideni, kuid Bellier´l õnnestus need pareerida. Kolmandas geimis murre õnnestus ja Zopp võitis esimese seti 6:4. Teises setis polnud vastasel üldse võimalust, Zopp asus 4:0 juhtima ja vormistas üleoleku numbritega 6:1, vahendab tenniseliidu koduleht.

Turniiri avaringis sai esimese paigutusega Zopp jagu 22-aastasest šveitslasest Adrian Bodmer´st (ATP 503) 6:3, 6:2 ja teises ringis 20-aastasest Iisraeli esindajast Ben Pataelist (ATP 599) 6:4, 6:4.

Poolfinaalis läheb Zopp vastamisi 20-aastase brasiillase Joao Menezes´iga (ATP 520). Kohtumine algab täna kell 17.30. Teises poolfinaalis mängivad hollandlane Tallon Griekspoor (ATP 294) ja rootslane Markus Eriksson (ATP 329).