Zopp jäi põhitabeli esimeses ringis alla maailma edetabeli 97. numbrile Jevgeni Donskoile 6:7(4), 2:6.

Matš vältas üks tund ja 14 minutit.

Kohtumist alustasid mõlemad rabedalt ja esimesed neli geimi võideti murdmisega. Edasistes geimides hoidsid nii Zopp kui Donskoi oma pallingud. Venelane oli küll pisut domineerivam ning jõudis 10. ja 12. geimis setivõidust kahe punkti kaugusele, kuid Zopp mängis otsustavatel hetkedel kindlalt ja viis seti kiiresse lõppmängu, vahendab tennis.ee. Seal haaras Donskoi initsiatiivi ja läks 5-2 juhtima. Zopp küll vähendas vahet, ent Donskoi võitis kolmandal settpallil 7:6(4).

Teises setis kaotas Zopp avageimi ja jäi tagaajaja rolli. Donskoi ei vääratanud ja eestlane murdepallini ei jõudnud. Küll aga kaheksandas geimis murdis Donskoi Zoppi pallingu ja vormistas järgmises geimis teisel matšpallil setivõidu 6:2.