Kuuenda asetusega Silva alistamiseks kulutas Zopp vaid 56 minutit. Poolfinaalis on Zoppi vastaseks rootslane Patrik Brydolf, kes lunastas pääsme põhitabelisse läbi kvalifikatsiooni.

Naiste turniiril oli däeva viimases kohtumises Kanepi veerandfinaalis vastamisi Maria Solnõškinaga. Eestlanna ei loovutaud 16-aastasele venelannale ühtegi geimi ja võitis 52 minutit kestnud mängu 6:0, 6:0.

Esimeses ringis alistas Kanepi poolatar Aleksandra Buczynska 6:2, 6:1 ja teises ringis sakslanna Nora Niedmersi 6:2, 6:2.

Homme algab Pärnu kesklinna väljakutel (Ringi 14a) võistluspäev kell 14 meeste paarismängu finaaliga. Kell 16 algab meeste üksikmängu poolfinaal Zoppi ja Brydolfi vahel, pärast seda (mitte enne kella
18) on naiste poolfinaalis vastamisi Kanepi ja valgevenelanna Katyarina Paulenka.

Paarismängus Eesti paare täna paraku edu ei saatnud - nii Maileen Nuudi / Valeria Gorlats kui ka Markus Kerner / Mattias Siimar langesid konkurentsist.