Turniiri kvalifikatsioonist alustanud eestlane alistas avaringis itaallase Lorenzo Sonego (ATP 328) 6:3, 6:4.

Sonego on saviliivaväljakutel häid mänge pidanud ja oma viimases kohtumises Rooma lahtiste kvalifikatsioonis oli ta vaid geimi kaugusel hispaanlase Nicolas Almagro (ATP 67) põhitabelist väljatõrjumisel.

Tänases kohtumises asus Zopp kohe murdega 2:0 juhtima, kuid kaotas siis kiirelt oma servigeimi. Uuesti õnnestus Zopil murda kuuendas geimis ja sellest esimese seti võitmiseks piisas, teatab Tenniseliit.

Teises setis hoidsid seisuni 2:2 mõlemad mängijad oma serve kindlalt. Viiendas geimis võitles Zopp välja kaks murdepalli, kuid ei suutnud neid realiseerida. Uuesti avanes murdmisvõimalus üheksandas geimis, mille eestlane ka ära kasutas. Oma pallingul eestlane ei vääratanud ja võitis teise seti 6:4.

Zopile on see neljas järjestikune võit, sest kvalifikatsioonis võitis ta Tomasz Bednareki, Tommy Pauli ja Hubert Hurkaczi.

Järgmisena läheb Zopp vastamisi 21-aastase austerlase Sebastian Ofneriga (ATP 270).