Üksikmängus oli veerandfinaali vastaseks kasahh Roman Khassanov, keda kaks aastat tagasi Ivanov Kasahstani turniiril 6:2, 6:0 võitis. Tänased võidunumbrid olid 6:3, 6:4. Homses poolfinaalis tuleb vastamisi minna usbekk Jurabek Karimoviga (ATP 770), kes täna alistas esimese paigutusega Dimitar Kuzmanovi (ATP 378) kolm tundi kestnud mängus 2:6, 7:6(6), 6:4. Möödunud nädalal kohtus Ivanov Karimoviga veerandfinaalis ja võitis 6:1, 6:4, kirjutab tennis.ee.

Paarismängus said Vladimir Ivanov ja tema paariline Mihhail Fufõgin (Venemaa) poolfinaalis 55 minutiga jagu teise paigutusega paarist usbekkidest Sanjar Fayzievist ja Jurabek Karimovist 6:2, 6:1. Homses finaalis on vastaseks kasahh Timur Khabibulin ja usbekk Khumoyun Sultonov, kes täna võitsis otsustavas setis Venemaa paari Viktor Baluda/Aleksandr Pavljutšenkov 1:6, 6:2, 16:14.