Ivanovi veerandfinaali vastaseks oli 27-aastane prantslane Remi Boutillier (ATP 346), kes varasemalt lülitas konkurentsist välja Raisma. Võitluslikus mängus pidi Ivanov endast sada kohta
eespool oleva prantslase nappi paremust tunnistama 4:6, 6:7(3).

Paarismänguturniiril on Ivanov ja Raisma jõudnud finaali. Esimeses ringis said nad ukrainlaselt Danilo Kalenitšenkolt ja prantslaselt Hugo Voljacques´lt loobumisvõidu. Veerandfinaalis alistasid Madagaskari
paari Jean-Jacques Rakotohasy / Lofo Ramiaramanana.

Poolfinaalis mindi kokku teist paigutust omanud Belgia ja Prantsusmaa paariga Julien Dubail / Yannick Jankovits. Eesti tennisistid oli heas hoos ja võitsid kõigest 41 minutit kestnud matši 6:2, 6:1.

Finaali vastane selgub Prantsusmaa paari Antoine Hoang / Gregoire Jacq ja hollandlaste Scott Griekspoor / Antal Van Der Duimi vahelisest kohtumisest.