Konteveidil oli avasetis oma servil 5:4 eduseisus kasutada kaks settpalli, kuid ta ei suutnud neid realiseerida. Linette võitis seejärel kolm geimi järjest ja jõudis setivõiduni 7:5.

Teise seti neljandas geimis suutis poolatar taas Kontaveidi pallingu murda, ent eestlanna tuli raskest seisust välja ja pääses kolme järjestikuse geimivõiduga 4:3 ette. Paraku vastas Linette koheselt omapoolse murdega, mängis seti lõppu märksa kindlamalt ja võttis 6:4 võidu.

21-aastasel Kontaveidil kogunes mängu lõpuks koguni 11 topeltviga, tema esimese servi õnnestumise protsent oli 59 (vastasel 82%). Kui Linette realiseeris 12-st murdepallist seitse, siis eestlanna 12-st viis. Mõlemad mängijad lõid tund ja 34 minutit kestnud matšis kaks ässa.