Eestlanna murdis koguni viiel korral serblanna pallingu. Kaks ässa löönud Kanepi võitis kohtumise jooksul 85 ja Jankovic 66 punkti. Mäng kestis üks tund ja 48 minutit. Eestlanna teenis 16 parema hulka jõudmise eest 100 000 USA dollarit.

Neljandas ringis on Kanepi vastaseks belglanna Yanina Wickmayer (WTA 18), kes võitis šveitslanna Patty Schnyderi (WTA 53) 7:6, 3:6, 7:6.

32. asetusega Kanepi on Wickmayeriga kohtunud kolmel korral ja eestlanna juhib seeriat 2:1. Kanepi-Wickmayeri mäng peetakse esmaspäeval, 6. septembril.

Kanepi - Jankovic 6:2, 7:6 (7:1)
Mängu käik
Esimene sett:

31. asetusega Kaia Kanepi alustas servimist ja hoiab kindlalt oma pallingut - 1:0.

Jankovici serv. Serblanna võtab seisult 40:40 kaks punkti järjest ja viigistab mängu 1:1-le.

Selle mängu võitja kohtub kaheksandikfinaalis paari Patty Schnyder - Yanina Wickmayer (15. asetus) võitjaga.

Kanepi teeb esimese topeltvea, kuid võidab ka oma teise pallingu kindlalt - seis 2:1.

Jankovic on oma servil ebakindlam. Teist serblanna pallingugeimi järjest jõutakse viigini 40:40. Kanepi teenib kaks murdepalli ja teise realiseerib! 3:1 eestlannale.

Kanepi palling. Jankovicil kasutada mängu esimene murdepall seisul 40:30, kuid eestlanna tõrjub. Jankovicile kohe ka teine murdepall ja selle ta realiseerib. Seis 3:2.

Jankovici serv. Kanepi pääseb ette 30:0. Eestlanna võidab väga pika pallivahetuse ja juhib juba 40:15. Esimese murdepalli Jankovic päästab, kuid teist mitte. Kanepi ees 4:2.

Kanepi on kindlus ise - oma pallingul kiirelt 40:0. Geim kuivalt eestlannale ja seis 5:2.

Jankovic servib, et avasetis mängu jääda. Kanepi jõudab murdepallini ja kindlustab avaseti võidu 6:2. Sett kestis vaid 36 minutit ja eestlanna murdis kolm Jankovici pallingugeimi.

Teine sett:

Kanepi servib ja ei loovuta punktiga! 1:0.

Jankovic hoiab oma servi - viik 1:1.

Kanepi serv. Serblanna lööb palli auti ja laiutab käsi. Ta pole üldse oma mänguga rahul. Seis 30:0. Kanepi hoiab pallingut ja juhib 2:1.

Jankovic on oma servil taas raskustes, kuid suudab lõpuks pallingut hoida. 2:2.

Kanepi hoiab oma servi ja juhib 3:2.

Jankovici servi järel on mäng viigis 3:3.

Eesti esireket võidab oma pallingu - 4:3. Serblannal pole teises setis olnud veel ühtegi murdepalli (Kanepil siiani kolm).

Jankovici serv - Kanepi jõuab seisul 40:30 murdepallini. Pika pallivahetuse lõpuks lööb Kanepi võrku ja viskab reketi pettunult maha. Kanepi lõpuks siiski murrab ja juhib juba 5:3.

Kanepi servib matši võidule. Jankovic murrab ja päästab mängu. Valus! Võit oli nii lähedal. Seis 5:4.

Jankovic servib ja hoiab raskustega. Viik 5:5.

Kanepi väga tähtis palling. Jankovic murrab teist korda järjest ja asub ise matši võidule servima! Seis 5:6.

Kanepi murrab ja viib mängu kiiresse lõppmängu! 6:6.

Kiire lõppmäng: Kanepi ees 1:0, 2:0 ja juba 3:0! Järgnevad seisud 3:1, 4:1 ja 5:1! Juba 6:1 ja Kanepil matšpall. Kanepi võidab teise seti 7:6 (7:1) ja mängu 2:0!

---------------------

Eestlanna on tugeva Serbia tennisistiga siiani mänginud kaks korda. Eelmisel aastal Dubais Kanepi võitis, sel aastal French Openil kuulus võit Jankovicile.