Kõigest 23 minutit väldanud avasetis ei jätnud Hispaania-Venezuela perest pärit Muguruza 20-aastasele eestlannale mingit sõnaõigust, võites nii kõik kolm enda kui ka vastase servigeimi.

Teises setis mäng võrdsustus: Muguruza ei mänginud enam sama eksimatult ning Kontaveidi löögid õnnestusid paremini. Juba seisul 1:1 suutis 22-aastane Muguruza siiski eestlanna pallingu läbi murda. Olgugi, et kõik järgnevad oma servigeimid õnnestus Kontaveidil kätte saada, ei tekkinud matši võitjas hetkekski kahtlust - Muguruza oli igas elemendis selgelt stabiilsem. Teine sett kestis 37 minutit.

"Olen väga rahul oma mänguga. Esimese ringi kohtumine pole kunagi kerge, eriti juhul, kui (jalavigastuse tõttu) pole ammu tervet mängu mänginud. Peaväljakul mängimine oli muidugi samuti eriline," sõnas rõõmsameelne Muguruza pärast mängu Eurospordile.

Muguruza kohtub teises ringis ehk 64 parema seas belglanna Kirsten Flipkensi (WTA 80.) või horvaat Mirjana Lucic-Baroniga (WTA 69.).