Täna mängis Eesti Ukraina vastu ilma Anett Kontaveitita. Tulemuseks 0-3 kaotus, kusjuures kolme kohtumise peale suudeti võita vaid neli geimi.

Esimeses kohtumises oli 17aastase Saara Orava vastaseks Ukraina koondise pesamuna 16aastane Marta Kostjuk. WTA edetabeli 195. kohal paiknev Kostjuk võitis 51 minutit kestnud kohtumise 6:3, 6:0.

Teises üksikmängus ei andnud 24aastane Kateryna Kozlova (WTA 126.) kuus aastat noorema Elena Malõginale armu ja võitis kõigest 35 minutiga 6:0, 6:0. Mängu jooksul võitis Malõgina kõigest 13 punkti.

Malõgina ja Valeria Gorlatš said ka paarismängus Nadija Kichenoki ja Kostjuki käest hävitava 1:6, 0:6 kaotuse.

Homme võistlevad alagruppide viimased I liigasse püsima jäämise nimel. Eesti vastaseks tuleb Taani, kelle mängijad pidid täna tunnistama mõlemas üksikmängus poolataride üleolekut.