Veerandfinaalis kohtus Raisma 23-aastase venelase Jevgeni Karlovskiga (ATP 379.), kellel on turniiril teine paigutus. Esimene sett oli väga võrdne ja võitja selgus kiires lõppmängus, kus Raisma pidi kahjuks tunnistama Karlovskiy paremust 7:6 (3). Teine sett algas samuti tasavägiselt, kuid kaheksandas geimis õnnestus venelasel Raisma serv murda ja järgmise korraliku servigeimiga ka teine sett 6:3 võita, vahendab Eesti Tennise Liidu koduleht.

Poolfinaalis on Karlovski vastaseks 28-aastane Harri Heliovaara (ATP 1350)., kes 2011. aastal paiknes ATP edetabelis kõrgel 194. kohal. Kvalifikatsioonist põhitabelisse pääsenud soomlane alistas esimeses ringis Siim Troosti, teises ringis Vladimir Ivanovi ja veerandfinaalis venelase Pavel Kotovi (ATP 535.).

Paarismängu poolfinaalis kohtusid esimese paigutusega paar Vladimir Ivanov ja rootslane Milos Sekulic veerandfinaalis Soome paari Harri Heliovaara - Patrik Niklas-Salmineniga. Kahes varasemasmängus otsustavas setis vastaseid võitnud Ivanov ja Sekulic pidasid ka täna tasavägise kohtumise, kuid paraku läks võit numbritega 7:6 (4), 6:4 soomlastele.

Järgmisel nädalal saab Eesti tennisistidele taas kaasa elada Paf Openil Tallinnas Tallinki tennisekeskuses.