WTA tabelisse jõudmiseks on vaja saada punkte kolmelt võistluselt. Eelmisel nädalal USAs Charlestonis 10 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF turniiril jõudis Nuudi läbi kvalifikatsiooni põhitabelisse, võitis esimeses ringis ja teenis ühe WTA punkti. Koos Pärnus Merko Estonian Openilt saaduga on punktid kahelt võistluselt olemas, kirjutab tennis.ee.

Pühapäeval alustas Nuudi USAs Hilton Head Island turniiri kvalifikatsiooni. Esimeses ringis võitis ta Leylah Annie Fernandezi (CAN) 6:2, 6:7(5), 6:3 ja teises ringis Kayla Gammiet (USA) 6:1, 6:3. Eilses otsutavas kohtumises alistas ta Julia Mikulski (GER) 4:6, 6:4, 6:3 ja pääses põhitabelisse.

Täna on Nuudi vastaseks 25aastane ameeriklanna Lauren Embree (WTA 627, möödunud aastal koguni WTA 232).