58 minutit kestnud kohtumist alustas Kontaveit hästi, kui läks esimeses setis kiirelt 3:0 juhtima. Allertova murdis küll tagasi ning jõudis järgi 2:3. Pärast seda võitis eestlanna järjest kolm geimi ning esimene sett kuulus Kontaveitile 6:2.

Teine sett jätkus sealt, kus esimene pooleli jäi. Kontaveit läks kiirelt 2:0 geimidega ette. Allertova Kontaveiti mängule rohtu ei leidnud ja eestlanna võitis ka teise seti 6:2.

Kontaveit servis viis serviässa, Allertova ühe. Mõlemad tennisistid tegid kokku neli topeltviga.

Kontaveiti teise ringi vastaseks on ameeriklanna Jennifer Brady (WTA 74.).

Kontaveit peab kohtumise tšehhitari Denisa Allertova vastu 17. väljaku teise kohtumisena, Kanepi mängib 8. väljakul Sara Sorribes Tormo vastu neljandana. Mõlemal väljakul algavad matšid Eesti aja järgi kell 13.30.