Kui avasetis suutis Kanepi vähemalt oma servi hästi hoida ning loovutas Kasatkinale vaid ühe oma pallingugeimi, siis teises setis läksid ka Kanepi servigeimid suures osas just venelannale, kes võitis lõpetuseks kuus geimi jutti.

Iseäranis kindel oli Kasatkina oma servil: kogu matši jooksul jõudis Kanepi vaid üheainsa murdepallini, mida ta paraku ära kasutada ei suutnud.

Enne mängu:

Omavaheliste mängude seis on 2:1 Kanepi kasuks. 2017. aasta US Openil võitis eestlanna 6:4, 6:4, tänavuse aasta alguses oli Kanepi samuti parem, võites Brisbane`is Kasatkinat 6:2, 6:2. Ainus kaotus pärineb 2015. aasta Saint Malo turniirilt, kus võitis venelanna 2:6, 6:1, 6:1.

Kanepi on senise karjääri jooksul Prantsusmaa lahtistel kahel korral veerandfinaali jõudnud - aastatel 2008 ja 2012. Neljal viimasel hooajal pole aga eestlanna enam avaringisy edasi jõudnud.

Jürgen Zopp (ATP 138.), keda ootab avamatšis ameeriklane Jack Sock (ATP 15.), täna veel väljakule ei tule.