Kontaveit ja Dart olid teises ringis vastamisi 13. asetusega paariga Kristen Flipkens - Johanna Larsson. Esimene sett algas kohe Flipkensi/Larssoni murdega. Seisul 4:2 murdsid vastased uuesti Kontaveidi/Hardi pallingu ning 31 minutit kestnud avasett kuulus numbritega 6:2 13. asetusega paarile.

Teises setis kaotasid Kontaveit ja Hart oma pallingugeimi seisul 1:1. Kuna rohkem servimurdeid ei toimunud, võitsid Flipkens ja Larsson teise seti 6:4, millega kindlustati ühtlasi edasipääs kolmandasse ringi. Kohtumine kestis kokku ühe tunni ja 20 minutit.

Anett Kontaveidi jaoks, kes üksikmängus kaotas teises ringis valgevenelannale Aliaksandra Sasnovitšile (WTA 31.) 3:6, 3:6, on tänavune Australian Open nüüdseks lõppenud.