Kontaveit tuli ameeriklanna vastu mõlemas setis välja raskest seisust - avasetis oli ta taga geimidega 4:5 ja punktidega 0:40, teises setis suutis ta enda kasuks pöörata 2:4 kaotusseisu.

Kontaveiti veerandfinaali vastane on kas horvaaditar Anja Konjuh või paraguailanna Motserrat Gozalez.

Kontaveitil oli täna ka paarismäng, kus tema ja hollandlanna Indy De Vroome'i vastaseks oli Rootsi paar Ellen Allgurin - Rebecca Peterson. See matš jäeti aga seisul 6:4, 3:6 pooleli ja lükati edasi. Kontaveit ja De Vroome võitsid esimese, rootslannad teise seti.

Jürgen Zopp kaotas ATP Challengeril Braunschweigis üksikmängu 2. ringis itaallasele Simone Bolellile 4:6, 2;6. Zopp teenis 10 ATP reitingupunkti ning 1830 eurot. Koos hispaanlase Roberto Bautista-Agut´iga teeb ta kaasa ka paarismängus.