Kontaveit asus seitsmenda asetusega kanadalanna vastu avasetis 4:2 juhtima, kuid Bouchard viigistas. Seisul 5:5 kaotas eestlanna oma pallingugeimi, kuid murdis kohe tagasi, viies mängu kiiresse lõppmängu, mille võitis 7:1.

Teises seti alguses murdis 12. paigutusega eestlanna kahel korral vastase pallingu ja pääses kiirelt 5:1 juhtima. Teine sett lõpuks Kontaveidile 6:2.

Kontaveit lõi täna kolm ässa ja tegi neli topeltviga, 12-st murdepallist realiseeris ta viis (vastane 3/5) ning võitis matši 136-st punktist 76. Mäng kestis üks tund ja 18 minutit.

Veerandfinaalis on eestlanna vastaseks kas 16. asetusega ameeriklanna Alexandra Kiick (WTA 386) või slovakitar Petra Uberalova.

Pärast üksikmängu tuli Kontaveidil veel pidada ka paarismäng, kus kaotati koos türklanna Ipek Soyluga Kanada-Usa paarile Eugenie Bouchard-Taylor Townsend 4:6, 4.6.