Anett Kontaveidi uus treener: olen väga optimistlik, eestlannal pole suuri nõrkusi

 (36)
Anett Kontaveit
Anett KontaveitFoto: PASCAL ROSSIGNOL, REUTERS

Eesti parim tennisist Anett Kontaveit avalikustas täna, et lõpetas koostöö hollandlasest treeneri Glenn Schaapiga ja asub juba sel nädalal harjutama kogenud inglase Nigel Searsi käe all.

"Kindlasti ei hakka ma kohe mingeid radikaalseid muutusi tegema. Esmalt pean vaatama, milline ta on treeningutel, milline mängudes ja siis tasapisi hakkan sisse tooma neid asju, mis minu arvates teda aitaksid," sõnas Sears ERR-ile antud intervjuus, vahendab ERR Sport.

"Tema eelmisel treeneril oli ka kuhjaga kogemusi, aga püüan enda vaatenurgast teda aidata. Kuidas mõne vastase suuri tugevusi neutraliseerida ja suruda peale enda tugevusi. Ja kuidas seda teha kindla mängija vastu sellel päeval, kui temaga mängid. Selle kallal tuleb vaeva näha, aga lisaks aitab ka see, kui ta saab tihemini tippudega mängida."

"Aga ma pean ütlema, et minu arvates pole tal suuri nõrkusi, lihtsalt mõnda asja tuleks veelgi enam arendada. Näiteks teist servi, esimese servi kasutamist, võib-olla võiks rohkem kasutada lõigatud tagakäelööki," lisas kogenud inglane, kes alustab koostööd kolmekuulise katseajaga juba käesoleval nädalal Hollandis.

"Olen väga optimistlik, tal on suurepärane tööeetika ja ootan juba temaga koostöö alustamist!" ütles Sears.

Tähtede mäng 2019