Avasetis hoidsid mõlemad tennisistid oma servigeime ja sett kulges kiiresse lõppmängu, mille Zopp võitis 7:4, teatab Eesti Tenniseliit. Teises setis läks Farquharson kolmandas geimis murdega ette ja hoidis edu lõpuni.

Ka otsustavat setti alustas britt Zoppi pallingu murdmisega, kuid eestlane suutis kümnendas geimis vastu murda ja sett lõppes taas kiires lõppmängus. Seekord asus Zopp 5:1 juhtima, kuid kaotas siis neli punkti järjest. Seisul 5:5 tegi Farquharson aga topeltvea ja Zopp teenis matšpalli, mille teisel servil realiseeris.

Zopp servis ülihästi, kaks tundi ja kümme minutit kestnud kohtumises lõi ta 24 serviässa (vastane 8).

Järgmises ringis läheb Zopp vastamisi Marcos Baghdatise ja Matteo Viola vahelise kohtumise võitjaga.